Mean Well HLG 185W 15V 11.5A LED Driver HLG-185H-15A
★★★★★ 4.1 76 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by demo.e2pdf.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
NEW
  • 【Use Requirements】 Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. The LED Driver is not dimmable, and is only compatible with dimmer switches!
Brand MEANWNVV
Color HLG-185H-15A
Manufacturer MEANWNVV
Model Number HLG-185H-15A
Item Dimensions 0.04 x 0.04 x 0.04 inches
Mfr Part Number HLG-185H-15A
Warranty Description 2
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
76 ratings | 31 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (59)
4 stars
7% (5)
3 stars
4% (3)
2 stars
2% (2)
1 star
10% (8)