★★★★★ 4.2 48 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by demo.e2pdf.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 【Product Specification】The W10913953 49TYZ-E120A1 washer shift actuator with a 6 pin connector specification: AC 120V 60HZ 4W 30mA 3RPM CW. It is the made of premium material to guarantee more resistant and maintains long-lasting and effective performance. W10721967 washer pulley clutch kit includes drive pulley, cam replacement kit and W10006384 washer drive belt(21 inch) is made of high-strength ABS material and durable, wear-resistant rubber material, ensuring long-term efficient operation without breaking